Strona główna/Aktualności/61. półfinał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu (..)

23 Kwietnia 2023

61. półfinał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego "Dzieło i życie Wielkiego Toruńczyka - Mikołaja Kopernika" - nasi uczniowie

Galeria zawiera zdjęcia uczniów z klas 3B i 8F podczas półfinału Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego "Dzieło i życie Wielkiego Toruńczyka - Mikołaja Kopernika"

W sobotę 22.04.2023 roku odbył się w Oławie półfinał 61. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego "Dzieło i życie Wielkiego Toruńczyka - Mikołaja Kopernika". Wzięło w nim udział 4 młodych filatelistów z naszej szkoły - członków Młodzieżowego Koła Filatelistów Nr 4 "Ząbkomierz". W grupie klas I-V Anna i Łukasz Malewscy z klasy 3B zajęli odpowiednio 2 i 3 miejsce. Natomiast w starszej grupie (klasy VI-VII) Sandra Wysmyk i Ksawery Janicki z klasy 8F zajęli miejsca 5 i 7.