Strona główna/Aktualności/Andrzejki w grupie 0A, klasie 2A i 5C

Andrzejki w grupie 0A, klasie 2A i 5C

30 Listopada 2022

W ramach realizacji projektu „Razem możemy więcej” panie Marta Kamińska i Urszula Pelikan zorganizowały wspólnie wróżby i zabawy andrzejkowe. Uczniowie klasy 5C wcielili się w rolę asystentów Pani Urszuli, która odgrywała wróżkę. Dzieci z grupy 0A przebrane w różne postaci z bajek i nie tylko, poznawały  swoją przyszłość z różnych wróżb: m.in. andrzejkowe serce, tradycyjny wyścig butów, zawody przyszłości, zaczarowane kostki, szczęśliwa wróżba ze szklanej kuli,  przygotowanych przez uczniów klasy 5C. W celu poszerzenia wiedzy o tradycjach i zwyczajach andrzejkowych dzieci obejrzały edukacyjny film animowany. Zabawa była doskonała i dostarczyła wszystkim moc radości i zadowolenia. W klasie 2A zajęcia odbyły się na tej samej zasadzie. Dodatkową atrakcją były zdjęcia w andrzejkowej fotobudce. Zwieńczeniem cudownych wróżb był smaczny poczęstunek.