Strona główna/Aktualności/Boże Narodzenie jest w nas

Boże Narodzenie jest w nas

24 Stycznia 2023

W tym tygodniu uczniowie klas czwartych i piątych mieli okazję zapoznać się z przedstawieniem bożonarodzeniowym przygotowanym przez uczniów klasy 5d pod opieką Pani Justyny Sieczki. Przedstawienie zatytułowane „Boże Narodzenie jest w nas” miało przypomnieć publiczności  o wartościach, które w świecie ogarniętym złem i niezdrowym egoizmem, odchodzą w zapomnienie. Krótka scenka rodzajowa, przeplatana poezją oraz kolędami i  piosenkami świątecznymi, z pewnością przypomniałamłodym widzom, że uważność na drugiego człowieka, wrażliwość na krzywdę oraz chęć pomocy, to cechy, które warto w sobie pielęgnować nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały rok.

Boże Narodzenie jest w nas

Galeria przedstawia uczniów klasy 5d, którzy zaprezentowali przedstawienie bożonarodzeniowe dla klas czwartych i piątych