Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Co zabrać do przedszkola 1 września

Co zabrać do przedszkola 1 września

31 Sierpnia 2020

Szanowni Rodzice

W związku z panującą w naszym kraju pandemią i związanymi z nią obostrzeniami 1 września rozpoczynamy rok szkolny w reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi GIS z dnia 25.08.2020 r. Prosimy i zobowiązujemy Państwa do zapoznania się z procedurami obowiązującymi w szkole i przedszkolu w okresie pandemii.

Ważne - wchodzimy do placówki wyznaczonymi wejściami, dzieci przedszkolne - wejściem ewakuacyjnym w segmencie B z zachowaniem obowiązujących zasad. Po przebraniu w szatni rodzic przekazuje dziecko bezpośrednio wychowawczyni, nie wchodzi do sali zajęć.

W pierwszym dniu przynosimy:

  • rzeczy do przebrania dziecka w razie, wypadku” (np. dres, majteczki, koszulka, skarpetki lub rajstopki w okresie jesienno - zimowym, zapakowane w worek i pozostawione w szatni na wieszaczku dziecka;
  • chusteczki higieniczne (wyciągane) - 1 opakowanie;
  • chusteczki nawilżane - 1 opakowanie;
  • wygodne kapcie.

Wszystkie rzeczy powinny być podpisane pełnym imieniem i nazwiskiem dziecka. Chusteczki również zostawiamy w szatni na półce.

Dzieci nie przynoszą do przedszkola zbędnych przedmiotów (zabawek, smoczków, jedzenia).

Pozostałe informacje podane będą na spotkaniu z rodzicami 2 września.

Ze względu na panującą sytuację prosimy, aby wszystkie dzieci przyprowadzano do przedszkola w godzinach od 6.00 do 08.15.

Za współpracę i wyrozumiałość z góry dziękujemy!

do góry