Strona główna/Aktualności/Dzień Życzliwości i Pozdrowień w klasach 1-3

Dzień Życzliwości i Pozdrowień w klasach 1-3

21 Listopada 2022

Oto jak klasy 1-3 obchodziły Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Życzliwy = szczęśliwy. W Dniu Życzliwości uczniowie klasy 2Dzrobili klasowy łańcuch życzliwości, życzliwą kartkę dla kolegi/ koleżanki oraz zdjęcia w życzliwej fotoramce.

21 listopada to również nasze święto. Dzieci z klasy 1C należą do bardzo życzliwych. Wykonały piękne kartki z pozdrowieniami , które zostały wysłane do szkoły na Pomorzu. Życzliwość towarzyszy nam cały rok. Pozdrawiamy serdecznie.

Uczniowie z klas 2C i 1D również obchodzili dzień przepełniony życzliwością.

Klasa 2A Dzień Życzliwości zaczęła obchodzić już w piątek. W tym dniu zostały przygotowane laurki z pozdrowieniami dla uczniów z klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Oleśnicy, które zostaną przekazane 23.11.2022 przez uczniów klasy 5C. Dzieci zostały zapoznane z historią i ideą Dnia Życzliwości. W poniedziałek, czyli 21.11.2022 uczniowie klasy 2A spisali listę uczynków, działań, które będą wykonywać, aby dzień ten był przepełniony życzliwością. Na zajęciach w-fu zostały zorganizowane zabawy i gry w postaci wyścigów rzędów, które związane były z hasłem życzliwość np. uczniowie za zadanie mieli odwrócenie minek smutnych na wesołe, omijając tor przeszkód przywitanie się ze swoim kolegą w swój wybrany sposób, odnalezienie życzliwych słów.

Pamiętajmy, aby życzliwość stała się naszą rutyną, a z pewnością każda chwila naszego życia stanie się piękniejsza. Przesyłamy wszystkim moc życzliwości.