Strona główna/Aktualności/Dzień bez śmiecenia

Dzień bez śmiecenia

11 Maja 2023

11 mają w naszej szkole obchodziliśmy "Dzień bez śmiecenia". Uczniowie klas 7 i 8 wykonali plakaty na temat segregacji odpadów. W klasach 7 zostały przeprowadzone warsztaty na temat zasad segregacji odpadów, podczas których wykorzystywaliśmy okulary Claas VR przedstawiające wirtualną rzeczywistość. Celem zajęć było kształtowanie wśród uczniów współodpowiedzialności za stan środowiska naturalnego w przyszłości, poczucia troski o stan najbliższego otoczenia oraz szacunku do przyrody. Warsztaty uświadomiły uczestnikom, że sami wpływają na ilość wytwarzanych odpadów oraz na to czy zostaną one ponownie wykorzystane.

Dzień bez śmiecenia

Galeria przedstawia uczniów, którzy brali udział w zajęciach z okazji Dnia bez śmiecenia.