Strona główna/Aktualności/Gala Szóstki dla klas 1-3 oraz 4-8 rok szkolny 2022/2023

Gala Szóstki dla klas 1-3 oraz 4-8 rok szkolny 2022/2023

21 Czerwca 2023

Dnia 19 czerwca w sali widowiskowej MOKiS w Oleśnicy odbyła się uroczysta Gala Szóstki dla klas 1-3 oraz 4-8 podsumowująca rok szkolny 2022/2023. Podczas uroczystości przedstawiono w formie prezentacji multimedialnej najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz sukcesy jej uczniów w mijającym roku szkolnym. W czasie Gali tradycyjnie przyznano "Laury Szóstki"  - nagrody dla uczniów klas trzecich i ósmych za osiągnięcia edukacyjne i sportowe oraz wręczono dyplomy za sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych. Uroczystość była także okazją do podziękowania rodzicom za ich życzliwość, pomoc i zaangażowanie w życie szkoły. Galę wzbogaciły prezentacje talentów i pozaszkolnych pasji uczniów „Szóstki”, zaprezentowane „na żywo” lub poprzez nagrania video. Wszystkim uczniom jeszcze raz gratulujemy osiągniętych sukcesów.