Strona główna/Aktualności/Gala klas IV-VIII

Gala klas IV-VIII

21 Czerwca 2022

Gala klas IV-VIII

Uroczysta Gala naszej szkoły , która odbyła się 20 czerwca 2022 r., była szczególnym czasem podziękowań i wyróżnień dla rodziców i uczniów.

Pani Dyrektor Jadwiga Wieczorek podziękowała rodzicom za niesłabnące zaangażowanie w budowaniu wizerunku szkoły. Podziękowania przyjęli Państwo:

Aleksandra Klich-Wilczyńska, Dorota Kataryńczyk-Borowik, Łukasz Borowik, Katarzyna Janeczko-Pussak, Edyta Żyszkiewicz, Mariusz Żyszkiewicz, Marta Klimowicz, Jacek Klimowicz, Magdalena Walczak, Katarzyna Kargol, Małgorzata Sikora, Anna Grab-Pietrzak, Marta Szachniewicz, Alina Szczepanik, Barbara Wojtasińska, Jacek Kamiński, Alicja Fąfara, Joanna Głowacka, Marek Głowacki, Joanna Krajewska, Paweł Krajewski, Agnieszka Dombrowska, Anna Nowak, Ewa Smolińska, Anna Obruśnik, Przemysław Obruśnik, Anna Jach, Ilona Brylak, Ewelina Kołek-Michalec

LAURY

Zaszczytnym momentem Gali było przyznanie „Laurów Szóstki” tegorocznym absolwentom. Wyjątkowy Laur otrzymali Wiktor Krajewski i Paweł Piskozub, którzy otrzymali wyróżnienie zarówno za swoją działalność sportową jak i wyniki w nauce.

Następie wręczono Laury za osiągniecia w nauce, które otrzymali:

1.Szachniewicz Blanka,

2.Wojtasińska Martyna

3.Berłowski Jan

4.Fąfara Bartłomiej

5.Kamiński Hubert

6.Nyga Milena

7.Pabjan Zuzanna

8.Ślusarczyk Aleksandra

9.Jerzyk Natan

10.Sieradzki Bartosz

11.Sławna Hanna,

12.Węgrzyn Hanna

13.Hrebeniuk Amelia

14.Piasecka Oliwia

15.Syta Antonina

16.Nowak Bartosz

17.Jach Maja,

18.Obruśnik Jagoda

19.Pluciński Bartosz

20.Mogiełka Natali

Natomiast Laur za osiągnięcia i sukcesy sportowe odebrali:

1.Jurek Zuzanna

2.Kicol Alicja

3.Wilczyński Szymon

4.Wojsa Malwina

5.Banaszewski Maciej,

6.Potępa Marcel

Pani Dyrektor wręczyła też podziękowani i dyplomy uczniom,  którzy swoją pasję przekłuli w sukcesy osiągnięte w różnych konkursach podczas mijającego roku szkolnego i reprezentowali naszą szkołę w konkursach na szczeblu wojewódzkim, powiatowym oraz miejskim.

Byli to: Wilczyńska Karolina, Rudnik Marcel, Wilk Julia, Stopka Oliwia, Konieczna Karolina, Żyszkiewicz Arkadiusz, Gnacy Martyna, Szczepański Aleksander, Strojwąs Eliza, Pabian Zuzanna, Wilczyński Szymon, Jurek Zuzanna, Berłowski Jan, Krajewski Wiktor, Jerzyk Natan, Stadniczenko Maria, Węgrzyn Hanna, Syta Antonina, Makarowski Jakub, Jach Maja.

Podziękowania przyjęli też uczniowie, którzy przyczynili się do zdobycia przez szkołę wysokich miejsc w punktacji ogólnej szkół podstawowych w Igrzyskach Dzieci. Wśród nich byli: Durlak Dawid, Kwiatek Ksawery, Łukaszek Julia, Studenny Igor, Szymczyk Oliwier, Wilczynska Karolina, Adamiec Oliwia, Gajda Szymon, Potępa Adrian, Siednienko Miłosz, Szczepaniak Adrian, Szlapińska Milena, Chodor  Piotr, Hołuj Nina, Galbierczyk Wiktoria, Prus Aniela, Wieczorek Michał, Stopczyński Adrian, Rudzka Hanna, Zadka Michalina, Gliniecki Marcel, Grzesik Michał, Nędzia Julia, Kuc Iga, Wiącek Alicja, Wiącek Paulina, Wojsa Mateusz, Charaziński Hubert, Gzowski Robert, Janicki Wojciech, Kurowska Kinga, Łapa Tymon, Moczulski Wiktor, Paciorkowska Zuzanna, Pobłocka Zuzanna, Rojek Bartosz, Sierok Lilla, Szczepański Aleksander, Bińkowski Miłosz, Janicki Ksawery, Szuler Tomasz, Wysmyk Sandra, Kucharski Maciej, Strzała Maja, Szlapińska Wiktoria, Wiącek Fabian Lenartowicz Mateusz, Jurek Zuzanna, Kicol Alicja, Kozioł Michalina, Krajewski Wiktor, Piskozub Paweł, Wilczyński Szymon, Korczyk Nikola, Nowak Maja, Oleśków Michelle, Wojsa Malwina, Błach Hanna, Syta Antonina, Wojciechowska Hanna, Cupioł Alicja, Eijeriks  Carolus, Smoliński Piotr, Bułgajewski Nataniel, Kwiek Krystian, Banaszewski Maciej, Pieprzycka Liwia, Potępa Marcel.

Wszystkim gratulujemy osiągniętych sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.