Strona główna/Aktualności/Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych - 1 września

Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych - 1 września

23 Sierpnia 2022

Drodzy rodzice, Kochane dzieci

Dyrektor i rada pedagogiczna serdecznie zapraszają wszystkie przedszkolaki od dnia 1 września do swoich oddziałów w Przedszkolu Nr 2 w Oleśnicy.

1. W pierwszym dniu proszę przyprowadzić dziecko do przedszkola pomiędzy godziną:

• 6.00 a 8.15 grupy 3,4,5 latki

• 6.00 a 8.00 grupy ,,O” sześciolatki

2. W godzinach od 6.00 do 8.15 rodzice dzieci 3,4,5 latków przyprowadzają dzieci do placówki wejściem B - I piętro.

W godzinach od 6.00 do 7.00 rodzice dzieci 6 latków ,,O” przyprowadzają dzieci do placówki wejściem B - I piętro. Od godziny 7.00 do 8.00 wejściem B dla klas zerowych -parter.

3. Należy zabrać wodę do picia, podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka obuwie zmienne oraz ubranie na zmianę zapakowane w worek. Dzieci nie wnoszą na teren placówki żadnych przedmiotów/zabawek itp.

4. Rodzic przyprowadza dziecko do drzwi sali przedszkolnej i oddaje pod opiekę nauczyciela. W taki sam sposób odbywa się odbiór dziecka z przedszkola.

Z radością oczekujemy na spotkanie