Strona główna/Aktualności/Konkurs Fotograficzny "Pierwsze zwiastuny wiosny"

Konkurs Fotograficzny "Pierwsze zwiastuny wiosny"

3 Kwietnia 2022

31 marca 2022 roku w Przedszkolu nr 2 w Oleśnicy odbyło się wręczenie nagród w Konkursie fotograficznym „Pierwsze zwiastuny wiosny”.
Celem konkursu było pokazanie przedszkolakom pierwszych oznak wiosny i kontaktu dzieci z przyrodą. Dzięki fotograficznej przygodzie dzieci miały także możliwość kształtowania wrażliwości na piękno natury i poszerzanie wiedzy na temat fotografii. Taki konkurs to także rozwijanie zainteresowań fotograficznych dzieci oraz zachęcanie do wspólnego spędzania czasu w gronie rodzinnym.
Organizatorem konkursu była Joanna Supińska, nauczycielce współorganizujący kształcenie zintegrowane w grupie 0a, która bardzo dziękuje rodzicom za pomoc w zachęcaniu dzieci do fotograficznych doświadczeń.