Strona główna/Aktualności/Konkurs plastyczny Moja ulubiona postać z bajki

Konkurs plastyczny Moja ulubiona postać z bajki

15 Listopada 2021

Na początku listopada w Przedszkolu nr 2 w Oleśnicy przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 odbył się konkurs plastyczny pt: " Moja ulubiona postać z bajki" adresowanego do dzieci z naszego przedszkola. Chętni uczestnicy mieli za zadanie stworzyć prace swojej ulubionej postaci z bajki, dowolną techniką plastyczną.

Na konkurs zostało dostarczonych wiele przepięknych, kolorowych i pomysłowych prac plastycznych. Dzieci biorące udział w konkursie wykazały się dużą wyobraźnią i zdolnościami manualnymi.

Głównym celem konkursu było propagowanie literatury dziecięcej oraz rozwijanie zainteresowań dzieci bajkami, tymi współczesnymi i nieco starszymi.

Nagrody zostały wręczone 15 listopada przez panią dyrektor Jadwigę Wieczorek i panią dyrektor Monikę Rybska-Korzępa oraz organizatorów konkursu Magdalenę Karkus i Annę Biała.  Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Serdeczne podziękowania rodzicom za zaangażowanie i pomoc w wykonywaniu prac.