Strona główna/Aktualności/Konkurs skoków na skakance

Konkurs skoków na skakance

30 Stycznia 2023

W ramach podnoszenia aktywności fizycznej dzieci i młodzieży odbył się konkurs skoków na skakance w czasie 1 minuty. W ciągu listopada na przerwach uczniowie mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności skocznościowe na skakance. Swoich sił spróbowało w konkursie 209 uczniów.

O pierwsze miejsce walczyły dzieci w dwóch kategoriach : klasy 1-3 oraz klasy 4-8. Spośród 155 uczestników konkursu w klasach młodszych zwyciężyła uczennica klasy 1d Karina Niedziela Jaworska z wynikiem 112 skoków w czasie 1 minuty. Na drugim miejscu z wynikiem 105 skoków uplasowała się uczennica klasy 2c Milena Kubal. Trzecie miejsce zdobyła Nina Pilarczyk z klasy 3c z wynikiem 100 skoków/ min.

W klasach 4-8 w konkursie udział wzięło 54 uczniów. Zwyciężył Adrian Potępa z klasy 5d z wynikiem 126 skoków/min.

Wszystkim zwycięzcom a także uczestnikom konkursu gratulujemy!