Strona główna/Aktualności/Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na projekt (..)

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na projekt kartki pocztowej „Iława w krainie Warmii i Mazur”

18 Marca 2020

W dniu 16 marca 2020 roku Komisja Konkursowa w składzie: Joanna Rupnicka (regionalny koordynator ds. filatelistyki Poczty Polskiej S.A. we Wrocławiu) i Andrzej Staszak (przewodniczący Okręgowej Komisji ds. Filatelistyki Młodzieżowej Okręgu Wrocławskiego PZF) oceniła prace zgłoszone do konkursu plastycznego na projekt kartki pocztowej pt. „Iława w krainie Warmii i Mazur”. W gronie laureatów znalazło się 4 członków Młodzieżowego Koła Filatelistów Nr 4 „Ząbkomierz” działającego przy naszej szkole. Pierwsze miejsce zajął Tomasz Szuler (klasa 5 F), drugie miejsce Aleksandra Repelewicz (uczennica SP 3 Oleśnica) a wyróżnienia otrzymali Ksawery Janicki i Miłosz Bińkowski (obaj z klasy 5 F).Wręczenie nagród nastąpi 18 kwietnia podczas Półfinału 58. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego „Iława w krainie Warmii i Mazur – 70 lat Polskiego Związku Filatelistów” który będzie miał miejsce w naszej szkole. Dodatkowo praca laureata – Tomasza Szulera zostanie wydane przez Pocztę Polską S.A. w formie kartki pocztowej.

Tomasz Szuler – opiekun MKF nr 4 „Ząbkomierz”