Strona główna/Aktualności/MINISIATKÓWKA CZWÓREK

MINISIATKÓWKA CZWÓREK

29 Lutego 2020

W naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Oleśnicy w minipiłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła wystawiła po trzy drużyny, ponieważ żadna szkoła z miasta nie zaszczyciła nas swoją obecnością. Dzięki temu reprezentanci szóstki będą uczestniczyć w Mistrzostwach Powiatu Oleśnickiego. Zawody te odbędą się w Sycowie.

Jesteśmy już po kolejnym etapie zawodów. Dziewczęta po bardzo dobrych meczach wygrały wszystkie mecze i zostały Mistrzyniami Powiatu Oleśnickiego. Chłopcy zajęli III miejsce. Dziewczęta będą walczyły w kolejnych etapach rozgrywek, a chłopcy zakończyli już swój udział w zmaganiach siatkarskich.

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT – zawody miejskie (opiekun: p. I. Borysewicz):

Miejsce I: Kicol Alicja, Korczyk Nikola, Nyga Milena, Nowak Maja.

Miejsce II: Błach Hanna, Dębska Paulina, Gliga Natalia, Jurek Zuzanna.

Miejsce III: Karasiewicz Dominika, Maksymczak Magdalena, Wojciechowska Hanna, Wojsa Malwina.

SKŁAD DRUŻYN CHŁOPCÓW – zawody miejskie (opiekun: p. M. Piskozub):

Wróblewski Michał, Krajewski Wiktor, Kamiński Hubert, Bełza Tomasz, Drosiński Mateusz, Janicki Bartłomiej, Morzyk Wojciech, Wilczyński Szymon, Banaszewski Maciej, Głowacki Paweł, Kamiński Mikołaj, Kucharski Maciej.

SKŁAD ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY DZIEWCZĄT – Mistrzostwa Powiatu Oleśnickiego – SYCÓW.

Kicol Alicja, Korczyk Nikola, Nyga Milena, Nowak Maja, Błach Hanna, Dębska Paulina, Gliga Natalia, Jurek Zuzanna, Wojciechowska Hanna, Wojsa Malwina.

SKŁAD CHŁOPCÓW – III m. Mistrzostwa Powiatu Oleśnickiego – SYCÓW.

Wróblewski Michał, Krajewski Wiktor, Kamiński Hubert, Bełza Tomasz, Drosiński Mateusz, Janicki Bartłomiej, Morzyk Wojciech, Wilczyński Szymon, Banaszewski Maciej, Kucharski Maciej, Leszczyński Wiktor.