Strona główna/Aktualności/Małgorzata Haliżak

Małgorzata Haliżak

29 Czerwca 2020

Małgorzata Haliżak to sumienna, pracowita i obowiązkowa, a przy tym niezwykle skromna i taktowna uczennica. Małgosia  od najmłodszych lat zdobywała bardzo wysokie wyniki w nauce i otrzymywała promocje z wyróżnieniem do kolejnych klas. Jako uczennica klasy 8b w roku szkolnym 2019/2020 uhonorowana została nagrodą Laur Szóstki. Małgosia zawsze reprezentowała wzorową postawę uczniowską. Na szczególną uwagę zasługiwała jej  wysoka kultura osobista.

Zawsze umiejętnie wykorzystywała i rozwijała swoje zdolności. Mogła pochwalić się znaczącymi osiągnięciami w nauce. Lista jej sukcesów jest imponująca:

• Finalistka Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego zDolny Ślązak
  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Listy do przyszłości"
  • III m. w III Powiatowym Konkursie Biologiczno-Chemicznym dla klas VIII szkół podstawowych
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym.
  • III m. w Powiatowym Konkursie Poprawności Językowej "Znam Język Ojczysty"
  • I m. w Konkursie na Mistrza Ortografii o Nagrodę Burmistrza Oleśnicy

Małgorzata w  roku szkolnym 2019/2020 uzyskała średnią ocen 5,72. Uczy się chętnie i łatwo, nauka jest dla niej przyjemnością i pasją. Gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy następnych!

Ewelina Ptak