Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Mamy finalistkę zDolnego Ślązaka

Mamy finalistkę zDolnego Ślązaka

7 Lutego 2020

Małgorzata Haliżak , uczennica klasy 8b, w roku szkolnym 2019/2020 osiągnęła ogromny sukces w Dolnośląskim Konkursie Biologicznym zDolny Ślązak, zdobywając tytuł finalisty.

Małgosia to prawdziwy omnibus, jej uzdolnienia i talenty są liczne i różnorakie. Od klasy czwartej uczestniczyła w wielu konkursach przedmiotowych z języka polskiego, matematyki, biologii i chemii, wielokrotnie uzyskując tytuł laureata etapu szkolnego i kwalifikując się do kolejnych etapów. Z sukcesami reprezentowała szkołę, uzyskując tytuł laureata konkursu „Listy do przyszłości” organizowanego w ramach projektu „Wawelska kapsuła czasu z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.

Małgosia to ambitna, zdolna uczennica. Od czwartej klasy co roku otrzymywała świadectwo z wyróżnieniem, oraz naukowe stypendium Burmistrza Oleśnicy za uzyskanie średniej 5,50 i wzorowe zachowanie.
Gosia zawsze prezentowała wzorową postawę uczniowską. Na szczególną uwagę zasługuje jej wysoka kultura osobista i wzorowa umiejętność nawiązywania kontaktów z rówieśnikami i nauczycielami. Z pewnością jest prawdziwą „perełką” naszej szkoły.

Ewelina Ptak- wychowawczyni, nauczycielka biologii

do góry