Strona główna/Aktualności/Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności w (..)

Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności w naszej szkole

15 Września 2022

Święto kreatywności, odwagi i zabawy także w tym roku szkolnym obchodzone było przez  uczniów klas I-III. Historia małej Vashti i tym razem zainspirowała naszych uczniów, którzy wykazali się doskonałą pomysłowością, była ona nieograniczona. Oglądać możemy ją w różnych formach plastycznych, tych wykonanych za pomocą pędzli, kredek, klejów i nożyczek jak i przy pomocy programów komputerowych. Jesteśmy ogromnie dumni, iż uczniowie naszej szkoły przejawiają w swoich pracach i działaniach tak ogromne pokłady błyskotliwości.
Z pewnością i za rok nie zapomnimy o tym święcie, gdyż w każdym uczniu kryje się kreatywność i talent, o które należy dbać jak o kwiaty, które w przyszłości rozkwitną i urzekać będą swoim czarem.