Strona główna/Aktualności/Mikołajki w młodszych klasach

Mikołajki w młodszych klasach

6 Grudnia 2022

W ten radosny czas św. Mikołaj zawitał również do młodszych klas, prezenty nam zostawił i tym samym nasze serduszka  oraz twarzyczki rozbawił. Dziękujemy za prezenty i z zapartym tchem wypatrujemy Cię już w roku następnym!

"Osobista wiadomość od Mikołaja." W dniu dzisiejszym klasa 2c otrzymała osobistą wiadomość od Mikołaja przesłaną drogą elektroniczną. Okazało się, że Mikołaj dobrze zna całą klasę. Były również upominki i wiele zabawy. Bardzo dziękujemy!

6 grudnia, do klasy 1a, zawitał wyjątkowy gość, na którego dzieci czekały niecierpliwie cały rok. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami, za które podziękowały piosenką. Wyjątkowe wydarzenie minęło w miłej atmosferze i wzbudziło wiele emocji. Wszystkie dzieci jeszcze długo po spotkaniu przeżywały tę radosną chwilę. Św. Mikołaju do zobaczenia za rok!

Mikołajki w klasie 1 C- dzisiaj nasza sala zamieniła się w kino. Oglądaliśmy film pod tytułem"Kronika świąteczna'. Dzieci grzeczne ,więc były prezenty, słodkości , śpiewaliśmy piosenki o Mikołaju. Dzień minął w miłej i już troszkę świątecznej atmosferze.

Równie świątecznie i wyjątkowo było w klasach 1D i 2D.

Dziękujemy Mikołaju i do zobaczenia za rok!