Strona główna/Aktualności/Mikołajkowa wycieczka klasy siódmej d

Mikołajkowa wycieczka klasy siódmej d

4 Grudnia 2023

Dnia 01.12 uczniowie klasy 7d wyruszyli do Wrocławia, gdzie czekały na nich emocje, śmiech i mnóstwo dobrej zabawy. Pierwszym punktem programu był kinowy spektakl dla miłośników super bohaterów. Uczniowie zasiedli przed wielkim ekranem, gotowi do przeżywania pasjonujących przygód w świecie magii kina. Po seansie kinowym, uczniowie przenieśli się do innego wymiaru rozrywki – kręgielni, gdzie rozegrali pasjonujące mecze w kręgle. W przerwach między rozgrywkami, uczniowie delektowali się przekąskami, wymieniając się wrażeniami z zarówno kinowego spektaklu, jak i z niecodziennego sportowego wyzwania.

Kiedy nadszedł czas powrotu do domu, uczniowie wrócili zmęczeni, ale pełni wrażeń. Mikołajkowa wycieczka klasy 7D do Wrocławia pozostawiła miłe wspomnienia, obudziła przyjaźnie i zacieśniła więzi klasowe. To właśnie takie wyjątkowe chwile, jak ta Mikołajkowa wycieczka, kształtują uczniowskie doświadczenia, tworząc niezapomniane wspomnienia i przywiązania, które przetrwają długie lata.