Strona główna/Aktualności/Na skrzydłach Pegaza

Na skrzydłach Pegaza

28 Stycznia 2020

28.01.2020r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się eliminacje miejskie do XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK, w których wzięli udział uczniowie oleśnickich szkół podstawowych.

Na skrzydłach Pegaza - zdjecie 1

Szóstkę w kategorii młodsi reprezentowały Zofia Walczak z klasy 4a, Kinga Kurowska z 5e oraz Hanna Sławna z 6c, a w kategorii starsi Ewa Kamińska i Karolina Kroczak z klasy 8a.

Jury doceniło trzy nasze uczennice i nagrodziło tytułem laureata Zofię Walczak, Ewę Kamińską i Karolinę Kroczak.

Gratulujemy wszystkim naszym utalentowanym recytatorkom! Zarówno tym nagrodzonym, jak i tym, które otrzymały tylko dyplomy uczestnictwa, gdyż świetnie recytowały przygotowane teksty i godnie reprezentowały naszą szkołę.

Nagrodzone uczennice wezmą udział w eliminacjach powiatowych konkursu, które odbędą się w marcu.

Życzymy powodzenia!

Na skrzydłach Pegaza - zdjecie 2