Strona główna/Aktualności/Nasz uczeń Laureatem "zDolnego Ślązaka" z języka (..)

Nasz uczeń Laureatem "zDolnego Ślązaka" z języka angielskiego

22 Maja 2023

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Illia Vasylyuk z klasy 8F został laureatem dolnośląskiego konkursu  "zDolny Ślązak" z języka angielskiego.

12 maja odbyła się uroczysta Gala Laureatów w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na której nasz Laureat odebrał medal oraz dyplom Laureata Konkursu z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka.

Illia Vasylyuk wielokrotnie był nagradzany za naukę i osiągnięcia sportowe. W poprzednich latach zajął między innymi I  miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej Igrzysk Dzieci w trójboju lekkoatletycznym; III miejsce w Powiatowym Turnieju Matematycznym; III miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej Igrzysk Dzieci w trójboju lekkoatletycznym.

Illia prezentuje wzorową postawę uczniowską. Jest ambitny i ma szeroką wiedzę w wielu dziedzinach. Cechuje go  wysoka kultura osobista, wzorowa umiejętność nawiązywania kontaktów z rówieśnikami i nauczycielami. Jak mówią koledzy z klasy: Illia jest bardzo koleżeński, szczery, pomocny i mądry. Po prostu MEGA kolega.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcy ogromnej wiedzy i pasji językiem angielskim i życzymy dalszych sukcesów.

Illia Vasylyuk

Galeria przedstawia ucznia klasy 8F Illię Vasylyuk, który został laureatem dolnośląskiego konkursu "zDolny Ślązak" z języka angielskiego.