Strona główna/Aktualności/„O psie, który jeździł koleją”- przedstawienie (..)

„O psie, który jeździł koleją”- przedstawienie teatralne w naszej szkole

27 Września 2022

W dniu 27.09.2022 uczniowie klas I-III wcielili się w rolę widzów spektaklu pod tytułem „O psie, który jeździł koleją”. Aktorzy z Teatru Młodego Pokolenia z Wrocławia swoją wspaniałą grą przybliżyli uczniom przygody psa Lampo. Występ zainspirowany był książką Romana Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją”. Uczniowie podczas spektaklu zapoznali się z przygodami psa Lampo, które miały miejsce we Włoszech. Młoda widownia mogła zaznajomić się i obejrzeć prawdziwą przyjaźń zwartą między człowiekiem, a psem oraz zobaczyć prawdziwe oddanie, wierność i bohaterski czyn głównego bohatera. Widzom bardzo podobał się spektakl i z dużym zainteresowaniem śledzili jego przebieg. Aktorzy na koniec zostali obdarowani przez dzieci gromkimi brawami.