Strona główna/Aktualności/Odwiedziny biblioteki "Pod Pegazem" z okazji XXII (..)

Odwiedziny biblioteki "Pod Pegazem" z okazji XXII „Ogólnopolskiego Tygodnia Czyta Dzieciom"

9 Czerwca 2023

Odwiedziny biblioteki "Pod Pegazem"

Galeria zawiera zdjęcia uczniów z klasy 2A podczas odwiedzin biblioteki "Pod Pegazem"

Klasa 2A odwiedziła bibliotekę "Poz Pegazem" z okazji XXII „Ogólnopolskiego Tygodnia Czyta Dzieciom". Uczniowie zostali oprowadzenie po bibliotece  i zapoznani ciekawymi pozycjami czytelniczymi dostosowanymi do ich wieku oraz  zainteresowań. Pani bibliotekarka przeczytała nam wspaniałe przygody Martynki, dotyczące lotów balonem oraz zaproponowała wykonanie interesującej pracy plastycznej. Każdy uczeń wykonywał swoją pracę z wielkim zaangażowaniem.

Dziękujemy serdecznie Panią z biblioteki za tak fascynujące zajęcia. Uczniowie z klasy 2A wiedzą, iż czytanie to wspaniały pomysł na spędzenie wspólnie czasu z najbliższymi, na rozwijanie fantazji oraz kreatywności.