Strona główna/Aktualności/Pasowanie pierwszoklasistów

Pasowanie pierwszoklasistów

15 Października 2022
12 października 2022 roku w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość - Pasowanie pierwszoklasistów. Piękny i wyjątkowy dzień uczniów, ich wychowawców oraz rodziców. Pani Dyrektor Jadwiga Wieczorek ciepłymi słowami przywitała wszystkich uczestników tego wydarzenia oraz z otwartymi rękami i sercem przyjęła do szkolnej rodziny naszych najmłodszych uczniów. Dzieci pochwaliły się swoimi zdolnościami recytatorskimi i wokalnymi, które zostały nagrodzone gromkimi brawami!
Wśród gości była również Pani Wicedyrektor Dorota Terka, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Maciej Śmitkowski oraz Zastępca Burmistrza Pani Edyta Małys-Niczypor, która wraz z Panią Dyrektor dokonała oficjalnego pasowania uczniów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w tak ważnym dla naszej szkolnej społeczności dniu oraz nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uroczystości.
„Co wiemy, to mała kropelka, czego nie wiemy, to wielki ocean” - Isaak Newton.