Strona główna/Aktualności/Pożegnalna Gala Ósmoklasistów

Pożegnalna Gala Ósmoklasistów

11 Czerwca 2024

10 czerwca w sali widowiskowej MOKiS-u odbyła się Gala Szóstki dla klas ósmych. Dyrektor szkoły, Pani Katarzyna Kaczmarek, powitała Rodziców, Nauczycieli i Uczniów. Do ósmoklasistów zwróciła się, gratulując im sukcesów na miarę możliwości i życząc realizacji planów i marzeń. Następnie zgodnie z tradycją szkoły nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klas młodszych. Tradycyjnie przyznano "Laury Szóstki" - nagrody dla uczniów klas ósmych za osiągnięcia edukacyjne. W roku szkolnym 2023/2024 otrzymali je: Zofia Oleksyn z klasy 8a oraz Maciej Kulesza, Julia Koffmahn, Michał Grzesik Maja Nowak z klasy 8b. Wręczono dyplomy za sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz podziękowania za pracę na rzecz szkoły. Oto nazwiska uczniów nagrodzonych w poszczególnych kategoriach:

sukcesy w konkursach przedmiotowych: Zofia Walczak, Michał Grzesik, Maciej Kulesza i Oskar Marczak.

sukcesy w zawodach sportowych: Natalia Bugdoł, Lena Kargol, Hanna Nawrot, Julia Nędzia, Zofia Oleksyn, Olha Shevchenko, Zofia Walczak, Bartosz Bieda, Bartosz Krupski , Oleksandr Neboha, Mateusz Turski, Jakub Zawaliński, Kamila Madera, Maja Nowak, Adam Garbowski, Marcel Gliniecki i Daniel Kłoczko.

praca na rzecz szkoły i innych ludzi: Maciej Szandała, Hanna Nawrot, Julia Nędzia, Zofia Oleksyn, Hanna Grzesik, Lena Kargol, Zofia Walczak, Julia Loranty, Olha Shevchenko, Oleksandr Neboha, Mateusz Turski, Adam Garbowski, Michał Grzesik, Maria Gugulska, Julia Koffmahn, Maja Nowak, Anastazja Połońska i Magdalena Więcław. Wszyscy ósmoklasiści otrzymali także Dyplomy Absolwenta Szóstki.

Prowadzący Galę uczniowie w pięknych słowach podziękowali wszystkim Nauczycielom za przekazaną wiedzę i wartości, a Pani Dyrektor i Paniom Wicedyrektorkom za troskę o każdego ucznia i ciągłe upiększanie naszej szkoły.

Gala była także okazją do podziękowania Rodzicom za ich życzliwość, pomoc i wsparcie. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły Panie Anna Grab – Pietrzak, Małgorzata Sikora, Małgorzata Koffmahn i Beata Szymańska oraz Pan Wojciech Garbowski.

Uroczystość wzbogaciły prezentacje talentów i  pasji uczennic naszej szkoły - Aniela Prus przeniosła nas w magiczny świat tańca, a Zofia Walczak w krainę poezji i recytacji.

Galę profesjonalnie poprowadzili ósmoklasiści :  Zofia Walczak  i Michał Grzesik.