Strona główna/Aktualności/Rekrutacja do Przedszkola nr 2 w Oleśnicy

Rekrutacja do Przedszkola nr 2 w Oleśnicy

24 Lipca 2020

Z dniem 1 września 2020r. naszej placówce tworzy się: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Oleśnicy, w skład którego będą wchodzić:

1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,

2. Przedszkole nr 2 w Oleśnicy.

Rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola nr 2 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Oleśnicy odbędzie się 17 sierpnia od godziny 16.00 na Portalu Edukacyjnym Miasta Oleśnicy e-oswiata.olesnica.pl/nabory. Wszystkie osoby, których dzieci nie znalazły miejsca w oleśnickich przedszkolach podczas pierwszej rekrutacji, proszone są o ponowne przejście rekrutacji elektronicznej.

Wszelkie informacje na temat innych formalności związanych z przyjęciem dziecka do Przedszkola nr 2 będą ukazywać się na na stronie internetowej szkoły.