Strona główna/Aktualności/Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w klasach 4 do 8

Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 w klasach 4 do 8

2 Września 2024

Uroczystym apelem o godzinie 10.00 rozpoczęliśmy dziś  nowy rok szkolny 2024/2025, na którym zebrali się uczniowie, nauczyciele, rodzice, Pani Dyrektor Katarzyna Kaczmarek oraz Panie Wicedyrektorki Kamilla Adamska- Kasprzyszak i Iwona Brzęk. Swoją obecnością zaszczyciła nas Dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej Pani Grażyna Dłubakowska, która w imieniu Burmistrza Oleśnicy Adama Horbacza wręczyła uczniom Stypendia Burmistrza za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne.

Stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali: Aleksandra Jach 6a, JuliaSosińska 6a, Igor Jerzyk 6a, Oliwier Kowalski 7d, Eryk Lisowski 7d, Dawid Obrębski 7d, Marcel Rudnik 6b, Julian Kubal 6b, Andrzej Dawidowski 6b, Karolina Wilczyńska 6b, Julia Wilk 6c, Anna Urbaniak 4b, Oliwia Sroka 4b, Apolonia Kasprzak 4b, Anna Malewska 4b, Łukasz Malewski 4b, Mateusz Chudzik 4a, Wiktor Dziemieszonek 5d, Max Powrózek 7b, Laura Sokołek 7b, Amelia Borowiak 5a, Maria Duszyńska 7a, Kornelia Wojtasiak 6d, Zofia Stopczyńska 6d, Miłosz Siednienko 6d, Oliwia Stopka 6d, Michalina Kasprzak 6d, Nina Hołuj 7c, Aleksandra Lisowska 7c, Arkadiusz Żyszkiewicz 7c, Maja Kucharska 5c, Milena Cichoń 5c, Nina Pilarczyk 4c, Zuzanna Kubicka 4c.

Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe otrzymali: Jakub Safian 6a, Bartłomiej Safian 6a, Antonina Morzyk 6b, Karolina Wilczyńska 6b, Michalina Koper 4a, Jan Ciura 4b, Hubert Howis 4b, Franciszek Babicz 4b, Mikołaj Forenc 4b, Milan Kostrzewski 4d, Szymon Gajda 6d, Oliwia Adamiec 6d, Miłosz Siednienko 6d, Milena Szlapińska 6d, Mieszko Bernacki 6d, Adrian Szczepaniak 6d, Wiktoria Głowacka 6d, Piotr Chodor 7 c, Aniela Prus 7c, Jagoda Izydorczyk 7c, Arkadiusz Żyszkiewicz 7c,  Maja Bargłowska 5c, Nina Chodorowska 5c, Maja Kucharska 5c, Grzegorz Łukaszek 4c, Franciszek Wiewiórka 4c,  Nataniel Jamroz 4c.

Stypendium za szczególne osiągnięcia artstyczne lub interdyscyplinarne otrzymali: Anna Malewska 4b, Łukasz Malewski 4b.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym.