Strona główna/Aktualności/Sprzątanie świata

Sprzątanie świata

15 Września 2023

W dniach poprzedzających obchody święta w klasach piątych zostały przeprowadzone warsztaty pod tytułem "Dbajmy o naszą planetę". Uczniowie zapoznali się z zasadami selektywnej zbiórki odpadów oraz obserwowali środowisko naturalne bez wpływu człowieka za pomocą technologii Class VR czyli wirtualnej rzeczywistości. Wszyscy uczestnicy otrzymali gumowe rękawice i worki do selektywnej zbiórki odpadów a następnie wyruszyli aby sprzątać okolice szkoły . Celem nadrzędnym akcji szkolnej było ukształtowanie postawy odpowiedzialności młodego pokolenia za obecny i przyszły stan środowiska naturalnego. Dzieci uczestniczyły w sprzątaniu z ogromnym zaangażowaniem.

Sprzątanie świata

Galeria przedstawia uczniów klas piątych biorących udział w  akcji Sprzątanie Świata.