Strona główna/Aktualności/Sukces naszej szkoły. Inauguracja Sportowego Roku (..)

Sukces naszej szkoły. Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego.

21 Września 2022

Na uroczystej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego, która odbyła się 20 września 2022 w Jeleniej Górze, ogłoszono oficjalne wyniki współzawodnictwa sportowego za ubiegły rok szkolny.  W ramach Igrzysk Dzieci zajęliśmy VIII miejsce na 453 szkoły, które ujęte są w zestawieniu (mówimy tutaj o szkołach z całego Dolnego Śląska). Jest to bardzo znaczący sukces, zarówno naszych uczniów jak i nauczycieli wychowania fizycznego. Podziękowania należą się również Dyrekcji Szkoły oraz rodzicom naszych sportowców.

W Jeleniej Górze oprócz wręczenia nagród za ubiegły sportowy rok szkolny odbyły sie również zawody lekkoatletyczne - FESTIWAL SZTAFET.

Wyniki naszych uczniów:

III miejsce w Finale Wojewódzkim w festiwalu sztafet Igrzysk Dzieci drużynowo:

*) II miejsce w województwie dolnośląskim w sztafecie 4x100m. chłopców - Oliwier Kowalski, Piotr Chodor, Adrian Stopczyński, Michał Rudzki.

*) II miejsce w województwie dolnośląskim w sztafecie mieszanej 4x200m. - Oliwier Kowalski, Hanna Rudzka, Michał Rudzki, Michalina Zadka.

*) IV miejsce w województwie dolnośląskim w sztafecie szwedzkiej dziewcząt - Milena Szlapińska, Oliwia Adamiec, Antonina Morzyk, Karolina Wilczyńska.

*) IV miejsce w województwie dolnośląskim w sztafecie szwedzkiej chłopców - Piotr Chodor, Adam Garbowski, Adrian Stopczyński, Adrian Szczepaniak.

*) VI miejsce w województwie dolnośląskim w sztafecie 4x100m. dziewcząt - Karolina Wilczyńska, Antonina Morzyk, Michalina Zadka, Hanna Rudzka.

RB