Strona główna/Aktualności/Sukces uczniów ZSP nr 1 w Oleśnicy w Czwartym (..)

Sukces uczniów ZSP nr 1 w Oleśnicy w Czwartym Międzyszkolnym Konkursie Biologiczno-Chemicznym "Bliżej Biologii i Chemii"

21 Listopada 2023

Dnia 20 listopada 2023 roku odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Biologiczno-Chemiczny "Bliżej Biologii i Chemii" pod patronatem Burmistrza Oleśnicy. W  wydarzeniu naszą szkołę, ZSP nr 1, godnie reprezentowali utalentowani uczniowie, Hanna Nawrot z klasy 8a oraz Maciej Kulesza z klasy 8b. Nie można pominąć doskonałej wiadomości - Maciej Kulesza zajął pierwsze miejsce w konkursie, co jest niezwykłym osiągnięciem i powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej. Jego wyjątkowe umiejętności oraz pasja do biologii i chemii zostały docenione przez jury, co zaowocowało zasłużonym zwycięstwem. Sukces Macieja Kuleszy oraz udział Hanny Nawrot w konkursie są świadectwem wysokiego poziomu nauczania w ZSP nr 1 w Oleśnicy. To także dowód na to, że nasza szkoła nie tylko kształci młodych ludzi w zakresie przedmiotów ścisłych, ale również rozwija w nich pasję, ciekawość świata i umiejętność samodzielnego myślenia. Dzięki zaangażowaniu nauczycielek z biologii, pani Eweliny Ptak  i chemii, pani Kamili Adamskiej-Kasprzyszak, uczniowie byli doskonale przygotowani do wyzwania. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym - uczniom, nauczycielom, rodzicom za wspólną pracę.

Czwarty Międzyszkolny Konkurs Biologiczno-Chemiczny "Bliżej Biologii i Chemii"

Galeria przedstawia uczestników Czwartego Międzyszkolnego Konkursu Biologiczno-Chemicznego "Bliżej Biologii i Chemii"