Strona główna/Aktualności/Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

15 Stycznia 2023

Szkolny Konkurs Kolędy i Pastorałek

W piątek (13.01.2023) w naszej szkole, dla naszych najmłodszych uczniów z klas I-III odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Uczniowie prezentowali zarówno swoje umiejętności  wokalne jak i instrumentalne. Konkurs został zainaugurował przez Panią Dyrektor Jadwigę Wieczorek. Uczniowie swoimi wspaniałymi umiejętnościami wokalnymi oraz instrumentalnymi wprowadzili uczestników konkursu jak i jury w niesamowity świat dźwięków i melodii. Uczestnicy wykazali się niesamowitymi talentami, dlatego też jury w składzie  panie Anna Bednarska oraz Iwona Brzęk oraz pan  Paweł Kamiński, mieli ciężki orzech do zgryzienia podczas nominacji uczestników do określonych miejsc. Narada była burzliwa, a decyzja niełatwa do podjęcia.  W kategorii śpiew: I miejsce zajęła Nela Wiśniewska ( klasa 1C), II miejsce przypadło Hubertowi Howis ( klasa 3B) oraz III miejsce zajęła Oleksandra Ihnatenko ( Klasa 3C). Wśród instrumentalistów podium wglądało następująco: I miejsce Oskar Gajda ( klasa 1D- klarnet), II miejsce Franek Babicz (klasa 3B - gitara) oraz III miejsce Hanna Muzyka ( klasa 1D-pianino).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, gdyż sam występ i prezentacja swoim umiejętności czyni Was zwycięzcami. Pielęgnujcie dalej swoje talenty i umiejętności, gdyż niewątpliwie je posiadacie.

Serdecznie gratulujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom i zwycięzcom.