Strona główna/Aktualności/Uczniowie na warsztatach językowych

Uczniowie na warsztatach językowych

31 Października 2022

W dniach 25-29.10.2022 uczniowie klas 6-8 wzięli udział w warsztatach językowych programu „EuroWeek - Szkoła Liderów”.

Zajęcia odbywały się w formie warsztatów, gier symulacyjnych, praktycznych ćwiczeń i były prowadzone przez wolontariuszy Fundacji EuroWeek. Mając możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim, uczniowie doskonalili umiejętności językowe a ponadto rozwijali kreatywność i kształtowali umiejętności społeczne oraz umiejętność pracy w zespole. Poznawali kulturę i zwyczaje krajów wolontariuszy, uczyli się wielokulturowości.

Zaangażowanie i przyjazna atmosfera panująca wśród wszystkich uczestników sprzyjała rozwijaniu tych najbardziej cenionych w chwili obecnej umiejętności, a to wszystko w jesiennym, malowniczym otoczeniu w miejscowości Różanka.