Strona główna/Aktualności/Udział w akcji „Szkoły Pełne Talentów”

Udział w akcji „Szkoły Pełne Talentów”

18 Września 2023

Udział w akcji „Szkoły Pełne Talentów”

Nasza szkoła, tak jak w poprzednim roku szkolnym, bierze udział w akcji "Szkoły Pełne Talentów" organizowanej przez market Lidl.

W ubiegłym roku, dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej: uczniów, rodziców, nauczycieli, udało nam się uzbierać dużą ilość „talenciaków”, dzięki, którym otrzymaliśmy: głośnik bezprzewodowy, gry logiczne, bum bum rurki, dzwonki diatoniczne, zestaw kompasów, wagę edukacyjną.

Jesteśmy pełni nadziei, że również w tym roku szkolnym, dzięki zaangażowaniu całej szkoły i Państwu, wspólnymi siłami zgromadzimy mnóstwo „talenciaków”, które będziemy mogli wymienić na kolejne atrakcyjne dla naszych uczniów pomoce dydaktyczne.

Jak działamy?

1. Robimy zakupy w sklepie Lidl za min. 50zł, w tym należy zakupić przynajmniej 1 warzywo i 1 owoc
  2. Odbieramy kupon TALENCIAK przy kasie
  3. Wrzucamy TALENCIAKA do specjalnego pudełka, które znajduje się w naszej szkole
  4. Bądź skanujemy kod QR z TALENCIAKA link podany poniżej

Dziękujemy za zaangażowanie, zachęcamy do działania i kuponów z „talenciakami” dla naszej szkoły dostarczania.

Koordynatorzy szkolni Katarzyna Maćkowska, Urszula Pelikan