Strona główna/Aktualności/Wszystkie ręce na pokład! Nasza uczennica Irmina Wróbel (..)

8 Sierpnia 2023

Wszystkie ręce na pokład! Nasza uczennica Irmina Wróbel zakwalifikowała się do 1 edycji konkursu Popularni Young!  Do 31 sierpnia walczy o głosy i możliwość walki w finale. I tu możemy pomóc my, społeczność Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1 w Olesnicy! Jak zagłosować? Przesyłamy link do głosowania. Po kliknięciu w link trzeba zjechać na sam dół. Pierwsza lista jest z linkami by móc posłuchać wykonawców. Druga lista pod spodem z kółkami służy do głosowania. Irminka ma nr 107. Przy jej nazwisku jest kółko, które trzeba zaznaczyć. Następnie naciskamy na napis na samym dole VOTE. I to wszystko! Można też spróbować drugi raz zagłosować z komputera, jeśli wcześniej wcześniej nie kliknięto przez WiFi tylko przez dane komórkowe. Zatem działałamy dla Irminki!