Strona główna/Aktualności/ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

28 Czerwca 2023
Piątek 23 czerwca to dzień, na który wszyscy uczniowie czekali z utęsknieniem. Uroczystym apelem klasy 4-7 pożegnały rok szkolny 2022/2023. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i szkolnego, wybrzmiał, grany na trąbce, również hejnał Oleśnicy. Głos zabrała Pani Dyrektor Jadwigi Wieczorek i gość specjalny, którym był radny Pan Michał Kasprzyszak. W czasie uroczystości nagrodzono uczniów, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem. Po apelu uczniowie udali się do sal, aby odebrać świadectwa i pożegnać się na okres wakacji.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz