Strona główna/Aktualności/Akcja Góra Grosza

Akcja Góra Grosza

6 Listopada 2023

Nasza szkoła kolejny już raz przyłączyła się do akcji Góra Grosza, której celem jest pomoc psychologiczna oraz rzeczowa, a także specjalistyczna opieka dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski. Biorąc udział w akcji przekazujesz środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijaniu pasji i talentów, rehabilitacji. Przyłącz się do akcji Góra Gorsza, a wesprzesz jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy! Jak możesz pomóc? Wystarczy, że do przygotowanych „skarbonek” w holu naszej szkoły wrzucisz parę groszy! Dosłownie! Zbieramy monety o nominałach 1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr. Dla Ciebie mogą to być drobniaki, ale zebrane wspólnie mogą pomóc niejednemu dziecku. Bo osobno nie możemy nic, ale razem możemy wszystko! Akcja trwa od 05.11.2023 do 29.02.2024.