Strona główna/Aktualności/Lekcja rowerowa z BajkStajl Oleśnica

Lekcja rowerowa z BajkStajl Oleśnica

1 Listopada 2023

30.10.2023r. gościliśmy w klasie 1d ekipę rowerową z Oleśnicy,która skonstruowała rikszę, pełniącą funkcję "ruchomej ławeczki". Była lekcja historii rowerów, nawiązanie do pasji,jaka połączyła Pana Stanisława Króla i Sebastiana Kali Paszkiewicz,wspólne projekty i plany na dostarczanie książek osobom starszym lub zwykłe przejażdżki. Dzieci z zainteresowaniem słuchały, projektowały i malowały swoje rowery,a na koniec doświadczyły przewozu rikszą.

W związku z tym, że lekcja rowerowa była charytatywna chcieliśmy  pokazać dzieciom  jak połączyć przyjemne z pożytecznym. W podziękowaniu za lekcję klasa 1d zorganizowała zbiórkę koców, środków czystości i karmy dla psów i kotów, które BajkStajl Oleśnica dostarczy do schroniska Przytul Pyska w Boguszycach.

Dziękujemy Panom z Oleśnica BajkStajl za nowe nauki przez doświadczenie i zachętę do pomagania oraz aktywność fizyczną przez jazdę na rowerach.