Strona główna/Aktualności/"Bezpieczeństwo w naszych rękach" - klasy 1-3

"Bezpieczeństwo w naszych rękach" - klasy 1-3

2 Maja 2023

W tegorocznych obchodach Tygodnia Bezpieczeństwa realizowanych pod hasłem "Bezpieczeństwo w naszych rękach"klasy 1-3 aktywnie w nich uczestniczyły. Wykonały plakaty (kl. 3, 3b, 1c) pt "Bezpieczeństw wokół nas". Pod czujnym okiem Pani Eli Grędysy kl 3b uczyła się praktycznych zasad udzielania pierwszej pomocy, a ćwiczenia z fantomem pozwoliły na utrwalanie umiejętności w resuscytacji. Uczniom ,którzy przerwę spędzali spokojnie a przede wszystkim bezpiecznie wręczono odznaki z logiem tegorocznego Tygodnia Bezpieczeństwa. Uczniowie, wypełniali słoneczka sposobami jak spędzić przerwę w sposób przyjemny i bezpieczny. Na koniec przedstawiono uczniom prezentacje multimedialną w której zostały zawarte informacje na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach . Wykorzystano również prezentacje genially, która dała możliwość utrwalania i zweryfikowania swojej wiedzy w zakresie bezpieczeństwa.Pamiętajmy iż wszyscy powinniśmy dbać o bezpieczeństwo, bowiem jest ono najważniejszym priorytetem , o który wszyscy musimy zadbać.