Strona główna/Aktualności/TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA-PODSUMOWANIE

TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA-PODSUMOWANIE

28 Kwietnia 2023

Na zakończenie Tygodnia Bezpieczeństwa została przeprowadzona gra terenowa
pt. „ Bezpieczeństwo w naszych rękach”, której tematyka oparta była na przedstawionej uczniom prezentacji multimedialnej przygotowanej przez nauczycieli koordynujących przedsięwzięcie. Trzy osobowe drużyny z klas V i VI udzielały odpowiedzi na pytania z zakresu bezpieczeństwa w sieci,
w czasie wolnym oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Najlepszy wynik otrzymała klasa VIA. Wszystkie reprezentacje otrzymały pamiątkowy dyplom.

Zaangażowanie nauczycieli: M . Jabłońskiej, E. Ptak, P. Kamińskiego, D. Wojtczaka, którzy podjęli działania profilaktyczne, wychowawcze i edukacyjne, pozwoliły uczniom uzmysłowić sobie, że każda podejmowana aktywność musi być przede wszystkim przeprowadzona bezpiecznie, a dbanie o bezpieczeństwo jest obowiązkiem nas wszystkich.