Strona główna/Aktualności/Eliminacje Powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu (..)

Eliminacje Powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

26 Kwietnia 2023

W dniu 26.04.2023, w Szkole Podstawowej w Dobrzeniu, odbyły sie Eliminacje Powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Na starcie pojawili się zawodnicy z siedmiu szkół. Byli to uczniowie z rocznika 2011 i młodsi. Podczas turnieju uczestnicy rozwiązywali test sprawdzający ich wiedzę z przepisów ruchu drogowego, pokonywali tor przeszkód na rowerze oraz udzielali pierwszej pomocy.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 5b: Gabriela Rudnicka, Karolina Wilczyńska, Andrzej Dawidowski i Julian Kubal. Dzieci spisały się bardzo dobrze i wywalczyły II miejsce. Brawo!!!

Uczniami opiekował się p. Robert Banasik.

P.S. Podziekowania należą się Panu Marcinowi Dawidowskiemu za dowiezienie syna na zawody.

W czwartek 27.04.2023, również w Dobrzeniu, w turnieju, rywalizowali ze sobą starsi uczniowie pięciu szkół podstawowych z naszego powiatu. Turnirj przebiegł podobnie jak ten dzień wcześniej. Reprezentacja ZS-P nr 1 w Olesnicy wystąpiła w składzie: Hanna Rudzka, Oliwier Kowalski oraz Eryk Lisowski (wszyscy z klasy 6d) zajęła IV miejsce. Brawo!!!

Uczniami opiekował się p. Robert Banasik.

RB

GALERIA 1