Maciej Kulesza

20 Czerwca 2024

Maciej ukończył szkołę z najwyższą średnią - 5,82 i wzorowym zachowaniem. Za swoje wysokie wyniki w nauce otrzymał Laur Szóstki i stypendium Burmistrza Miasta Oleśnicy. Zdobywcą tej nagrody był także w roku szkolnym 2021/2022 i 2022/2023.

Maciej uczy się chętnie i łatwo, nauka jest dla niego przyjemnością i pasją. Jego zainteresowania są różnorodne. Pasjonuje go matematyka i fizyka,  jest świetnym biologiem i chemikiem - zajął I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Biologiczno-Chemicznym „Bliżej Biologii i Chemii”. Ma także talent literacki i ortograficzny - jest zdobywcą III miejsca w XXXII Konkursie Ortograficznym o Nagrodę Burmistrza Oleśnicy dla klas 7-8.

Maciej godnie i kulturalnie zachowuje się w szkole i poza nią, okazuje szacunek innym osobom, dba o kulturę języka. Zawsze zdyscyplinowany, o wysokiej kulturze osobistej, odpowiedzialny – jest przykładem wzorowego traktowania obowiązków szkolnych. Cechują go także empatia i  wrażliwość. To prawdziwa "perełka" naszej szkoły.

Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.

Joanna Kajmowicz - wychowawca klasy 8b