Strona główna/Aktualności/Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 dla klas 4 do 8

Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 dla klas 4 do 8

21 Czerwca 2024

Piątek 21 czerwca  to dzień, na który wszyscy uczniowie czekali z utęsknieniem. Uroczystym apelem klasy 4 do 8 pożegnały rok szkolny 2023/2024. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Dyrektor Katarzyna Kaczmarek, która podziękowała uczniom i nauczycielom za czas wytężonej pracy i życzyła udanych oraz bezpiecznych wakacji. Następnie dwóch tegorocznych absolwentów, Maciej Kulesza i Jakub Zawaliński, otrzymało stypendium Burmistrza Miasta Oleśnicy. Tradycyjnie zostały wręczone świadectwa z czerwonym paskiem oraz upominki dla wyróżniających się w nauce uczniów. Wszyscy ósmoklasiści otrzymali pamiątkowe książki z dedykacją od Pani Dyrektor. Po apelu uczniowie udali się do sal, aby pożegnać się na okres wakacji.