Strona główna/Aktualności/Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w klasach od 1 do 3

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w klasach od 1 do 3

4 Września 2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczystym apelem rozpoczęliśmy dziś nowy rok szkolny 2023/2024. W czasie uroczystości symboliczny klucz do szkoły otrzymała od uczniów Pani Dyrektor Katarzyna Kaczmarek, która objęła w tym roku funkcję Dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Oleśnicy. Swoją obecnością zaszczycił nas zaproszony gość: radny Pan Marek Kamaszyło. Podczas apelu przez starszych kolegów powitani zostali pierwszoklasiści, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Witamy wszystkich po wakacyjnej przerwie i życzymy, by najbliższe miesiące były pełne przygód wśród przyjaciół.