Strona główna/Aktualności/Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w klasach 4-8

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w klasach 4-8

4 Września 2023

Uroczystym apelem rozpoczęliśmy dziś nowy rok szkolny 2023/2024. W czasie uroczystości symboliczny klucz do szkoły otrzymała od uczniów Pani Dyrektor Katarzyna Kaczmarek, która objęła w tym roku funkcję Dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Oleśnicy. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: Burmistrz Pan Jan Bronś, radny Pan Marek Kamaszyło oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Maciej Śmitkowski. Podczas apelu Burmistrz Jan Bronś wręczył również stypendia uczniom z najlepszymi wynikami w nauce oraz osiągnięciami sporotwymi.

Stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali: Aleksandra Jach, Wiktoria Potocka, Julia Wilk, Jagoda Izydorczyk, Nina Hołuj, Aleksandra Lisowska, Arkadiusz Żyszkiewicz, Julian Kubal, Andrzej Dawidowski, Marcel Rudnik, Maja Kucharska, Milena Cichoń, Martyna Smolińska, Jakub Piskozub, Oliwier Kowalski, Dawid Obrębski, Wiktor Dziemieszonek, Zofia Stopczyńska, Miłosz Siednienko, Maciej Kulesza, Laura Sokołek, Sandra Jakubowska.

Stypendium za szczególne osiągnięcia artystyczne otrzymała Irmina Wróbel.

Stypendium za szczególne osiągnięcia w sporcie otrzymali: Jagoda Izydorczyk, Arkadiusz Żyszkiewicz, Aniela Prus, Piotr Chodor, Antonina Morzyk, Karolina Wilczyńska, Michalina Szawica, Maja Bargłowska, Oliwier Kowalski, Michał Rudzki, Hanna Rudzka, Michalina Zadka, Adrian Potępa, Nina Ciechanowska, Adrian Stopczyński, Oliwia Adamiec, Milena Szlapińska.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!