Strona główna/Aktualności/Spotkanie z Jakubem Tylmanem

Spotkanie z Jakubem Tylmanem

24 Kwietnia 2024
Dzisiaj gościliśmy w szkole Jakuba Tylmana- edukatora, społecznika i autora książek dla dzieci.
Jakub Tylman jest laureatem wielu nagród, które otrzymał za swoją działalność dobroczynną oraz edukacyjną. Książka „Jak pokolorować szkołę” przyniosła mu miano Pana Kleksa Polskiej Szkoły.
Uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych wzięli udział w zajęciach poświęconych ekologii oraz bezpieczeństwu, które poprowadził dla nich nasz gość. Jakie zachowania sprzyjają naszemu środowisku, a jakie szkodzą naszej planecie? Jak dbać o zwierzęta? Jak traktować dziką naturę? Jak ważne są pszczoły? Dziś usłyszeliśmy odpowiedzi na te i inne nurtujące młodych ludzi pytania.
Takie spotkania, są niezwykłym doświadczeniem dla naszych uczniów, którzy mieli do gościa wiele pytań. Był też czas na zdjęcia i autografy. Pan Jakub przywiózł też dla nich prezent w postaci swoich książek, które będą dostępne w naszej szkolnej bibliotece.