Strona główna/Aktualności/Bezpieczeństwo w samolocie

Bezpieczeństwo w samolocie

24 Kwietnia 2024

W dniu 22.04.2024 odbyły się prelekcje przeprowadzone przez ucznia klasy 7D, Oliwiera Kowalskiego na temat bezpieczeństwa podczas podróży lotniczych. Ten niezwykle uzdolniony uczeń przekazał dzieciom z klas I wiadomości dotyczące kontroli bezpieczeństwa na lotniskach, procedur bezpieczeństwa podczas lotu oraz przed lotem a także zapoznał młodszych kolegów z pojęciem turbulencja. Oliwier realizując zadania w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa uświadomił pierwszaków o zagrożeniach jakie występują w powietrzu a także wskazał osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo na lotnisku. Oliwier wzbogacił swój wykład o ciekawostki na temat wyposażenia samolotu, wytrzymałości drzwi i kokpitu. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i ogrom wiedzy jaką przekazał uczeń klasy 7D i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji w zakresie lotnictwa.