Strona główna/Aktualności/Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

7 Października 2022

W trakcie akcji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia klasa 2A przypomniała i utrwaliła sobie tabliczkę mnożenia w niecodzienny sposób, w sposób bardzo przyjemny, a mianowicie w formie zabaw. W klasie 2A było  domino w grupach, poszukiwanie działań i wyników oraz zabawa w szybkie reagowanie na wynik bądź działanie przy pomoc łyżeczek. Bawiliśmy się doskonale, a przy okazji utrwaliliśmy nasze umiejętności matematyczne.

Klasa 1 C wzięła również udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Dzieci liczyły i wypełniały karty pracy . Nasza pani zdała pomyślnie egzamin z tabliczki mnożenia i dostała certyfikat. Klasa 2B także nie zapomniała o tym święcie i  włączyła się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. W klasie 2D uczniowie także wytężali swe głowy rozwiązując zadania i w ten sposób obchodzili ten dzień.

Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, a przy okazji utrwaliliśmy nasze umiejętności matematyczne. Dobrze wiemy, że nauka poprzez zabawę przynosi najlepsze rezultaty.