Strona główna/Dla Rodziców/Listy uczniów oddziałów przedszkolnych i klas I

Listy uczniów oddziałów przedszkolnych i klas I

4 Czerwca 2020

Drodzy Rodzice oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021

Ze względu na panującą sytuację w kraju nie mam możliwości zorganizowania z Państwem spotkania, tak jak to robiłam w poprzednich latach. Dlatego kieruję do Państwa i dzieci kilka słów. Przede wszystkim bardzo się cieszę, że Szóstka cieszyła się tak dużym zainteresowaniem podczas rekrutacji i cieszę się, że Państwa dzieci dołączą do naszej społeczności. Mam nadzieję, że we wrześniu będę miała możliwość spotkać się z Państwem i przedstawić Wam wychowawców powstałych oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych. Panie przekażą Wam wtedy szczegółowe informacje dotyczące programu nauczania, organizacji pracy i niezbędnych przyborów szkolnych.
Informuję Państwa, że szkoła zapewnia darmowe podręczniki do klasy pierwszej, natomiast podręczniki dla sześciolatków musicie Państwo kupić we własnym zakresie.
W załącznikach znajdziecie Państwo listy dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych, nazwiska wychowawców, informacje o zmianowości oraz o podręcznikach.
Życzę Państwu zdrowia, miłych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.
Jadwiga Wieczorek - Dyrektor Szkoły