Fundusze Europejskie

Świetlica

W naszej szkole przed zajęciami i po skończonych lekcjach uczniowie mogą przebywać w kilku świetlicach dostosowanych do wieku dzieci. Są one czynne od poniedziałku do piątku,
w godz. od 7:00 do 16:30.

 

Drodzy Rodzice

Możecie Państwo zapisać dziecko do świetlicy szkolnej na rok 2023/2024.

Druk karty zgłoszenia dziecka  można pobrać ze strony internetowej szkoły lub z portierni. Wypełnioną kartę w szarej kopercie lub w koszulce proszę pozostawić pani na portierni, skąd dostarczona zostanie do sekretariatu.

Szczegółowe informacje o świetlicy otrzymacie Państwo we wrześniu.

W świetlicy realizowany jest plan pracy opiekuńczo-wychowawczej. Podczas pobytu w świetlicy dzieci mają możliwość uczestniczenia w zabawach i grach ruchowych (także na boisku i na placu zabaw), zabawach muzycznych, zajęciach sportowych, plastyczno-technicznych oraz czytelniczych. Uczniowie mogą także rozwijać swoje zainteresowania teatralno-muzyczne, biorąc udział w przedstawieniach i inscenizacjach. Pod kontrolą nauczyciela mogą również poświęcić czas na naukę własną oraz na odrobienie pracy domowej. W toku kontaktów między uczestnikami zajęć i w czasie tworzonych świadomie sytuacji sprzyjających współdziałaniu, nabywaniu umiejętności koleżeńskiego współżycia i kierowania się ważnymi dla zbiorowości normami postępowania, dzieci kształtują także postawy społeczne.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Dla rodziców
docx 2020-06-23 KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2020.docx
ilość pobrań: 648
KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2020.docx 18.4KB -
do góry