Strona główna/Dla Uczniów/Biblioteka szkolna

Godziny pracy biblioteki szkolnej w roku szkolnym 2023/2024:

• Poniedziałek 8.00 do 15.00
  • Wtorek 8.00 do 15.00
  • Środa 8.00 do 15.00
  • Czwartek 8.00 do 15.00
  • Piątek 8.00 do 14.00

Wybrane punkty z Regulaminu Biblioteki Szkolnej w sprawie pożyczania podręczników refundowanych.

Biblioteka szkolna wypożycza podręczniki do wszystkich poziomów klas na dany rok szkolny.

Przed zakończeniem nauki w danym roku szkolnym podręczniki oddajemy do wychowawcy klasowego.
Podręczniki oddajemy wszystkie w komplecie terminie wyznaczonym przez wychowawcę.
Podręczniki są w szkole używane przez trzy lata przez kolejne roczniki uczniów, więc odpowiednio o cały komplet dbamy.
W razie zagubienia lub zniszczenia podręcznika , odkupujemy go - po zamówieniu w księgarni lub za pomocą Internetu: u wydawcy, w hurtowni itp.

Informacja o lekturach

Biblioteka informuje, iż posiada odpowiednie ilości lektur dla uczniów na wszystkich poziomach. Wypożyczanie jest zgodne z harmonogramem ustalonym przez nauczycieli Języka Polskiego.

Uczniowie po przeczytaniu i opracowaniu zwracają daną lekturę.
Wszystkie książki z zasobów bibliotecznych muszą być zwrócone do 10 czerwca 2024r.
Wszelkich dodatkowych informacji udziela bibliotekarz - A. Bednarska.